Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Organizacja Gali - "stylizacja" zaproszonych

(1)
2011-01-19 21:31 | iwonakrystyna
Wczorajsza "Gala" wręczenia Paszportów Polityki zgromadziła większość osób które zapewne przewidywały, że będą nagrodzone, będą wychodziły na scenę, ściskały dłonie, mówiły kilka słów...
Gala transmitowana "na żywo" w TV, a nagrodzeni wyglądali w większości jakby demonstrowali, że "wisi im" ta impreza i ci co te nagrody wręczają.
Niechlujnie i niestarannie ubrani, uczesani - rozpacz...
Wiele czasu musi chyba upłynąć, aby organizatorzy i goście wiedzieli "co wypada" - z szacunku chociażby do oglądających.
Ta impreza mogła być okazją do promowania nie tylko osiągnięć w różnych dziedzinach...
Mamy wielu stylistów, poradnictwo "modowe" kwitnie, ubrania nie są drogie - czemu one/oni tak fatalnie wyglądali ?