Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Międzynarodowa komisja d/s wypadku na Siewiernym

(1)
2011-01-20 15:52 | Kolega królika
Należy niezwłocznie doprowadzić do międzynarodowego potępienia Rosjan za katastrofę ze względu na szereg oczywistych oczywistości:

- Kaczyński spóźnił się 1,5 godziny na samolot
- złośliwie wmawiali naszym pilotom, że powinni lecieć na lotnisko zapasowe
- nie wyszkolili naszych w zakresie lądowania na lotnisku bez ILS na autopilocie
- nie akredytowali w komisji MAK, Antonio Maciurowicza
- na siłę zmusili polskich pilotów do lądowania na nieczynnym lotnisku

A poza tym mieli na wieży taki sam bajzel jak w kokpicie TU-154 :)