Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sondaże.

(2)
2011-01-20 19:46 | tkw
Znamienne jest, że od rozpoczęcia awantury z raportami w sprawie katastrofy z portali zniknęły sondaże poparcia dla partii. Bywało, że w jednym dniu swoje wyniki podawało kilka firm sondażowych, teraz nie ma ich wcale. Wnioski ?

1. takie zgodne coś nigdy nie jest przypadkowe

2. takie zgodne milczenie wskazuje na to, że wszystkie te pracownie sondażowe uległy temu samemu naciskowi (bo nie wierzę, by same z siebie zrezygnowały z publikowania sondaży, szczególnie w tak gorącym okresie)

3. uważam, że za tym milczeniem stoi nacisk Tuska. Bo wg mnie sondaże wykazałyby znaczny spadek notowań rządu i Tuska osobiście, za dużo się ujawniło.

4. to zgodne milczenie sondażowni powinno pokazać ludziom, czy w Polsce panuje wolność.