Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zielona Góra nie chce ronda Kaczyńskiego

(1)
2011-01-21 07:04 | Kolega królika

Zielonogórscy radni chcą nazwać jedno z rond imieniem Lecha Kaczyńskiego. Część mieszkańców os. Piastowskiego jest przeciw. - Rondo jest przy ul. Ptasiej. Czy już piękniejszych ptaków nie mamy, tylko kaczory? - pyta pani Maria, emerytowana nauczycielka.

Rondo Kaczyńskiego, krótko po katastrofie smoleńskiej, zaproponował Jacek Budziński, radny PiS. Imię prezydenta miało przyjąć rondo przy ul. Ptasiej. Drugie, przy ul. Botanicznej, za patrona ma mieć Ryszarda Kaczorowskiego, ostatniego prezydenta rządu na uchodźstwie. We wtorek o nazwach zadecydują radni.


Ciekawe czego chce Jasna Góra?