Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Chciało mu sie płakać w Sejmie

(1)
2011-01-21 17:56 | Kolega królika

Apeluję, by jeśli chodzi o sprawę Polski na arenie międzynarodowej, zachować jedność, bo spory osłabiają możliwości rządu - mówi poseł PO John Godson.

- Czuję się bardzo źle. Dlatego, że wydaje mi się, że w tej sprawie nie powinna być wojna. A zwłaszcza ,jeśli dotyczy odbioru Polski na arenie międzynarodowej. Źle się dzieje, że dwa główne ugrupowania walczą. Ale mam nadzieje, że emocje się uspokoją.
Jak pan odbiera poziom tej debaty?

- Bardzo niski, nawet w pewnym momencie - szczerze mówiąc - chciało mi się płakać.


Przyszłość Wolski jest w dobrych rękach :)

http://wyborcza.pl/1,76842,8980760,John_Godson___W_Sejmie_chcialo_mi_sie_plakac_.html