Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kim Dzong Un. Gwiazda Poranna

(2)
Przejmie od ojca ster absolutnej władzy w KRLD.
 • 2011-01-21 19:53 | tkw

  Słońce i Gwiazda

  Gwiazda Poranna ? Brzmi jak Słońce Peru ...

  A może Polska powinna brać przykład. Na Tuska bym nie stawiał, ale Bronek ? Ma 5 dzieci, jest z kogo wybrać. Na razie "POlityka" zamieściła laurkę Koleżanki Małżonki, ale ścieżka została przetarta, czekam na laurki poszczególnych Delfinów.
  Można już zacząć wymyślać tytuły. W KRLD byli "Genialny Wódz", "Ukochany Przywódca" czy jakoś tak podobnie, więc może tak:
  Bronisław Komorowski - Pierwszy Myśliwy (od "myśleć", nie mylić z polowaniami)
  Anna Komorowska - Ukochana Gajówka
  Delfin 1 - Umiłowany Orzeł Biały
  Delfin 2 - ...
 • 2011-01-21 20:00 | tkw

  Re:Kim Dzong Un. Gwiazda Poranna

  "Przejmie od ojca ster absolutnej władzy w KRLD."
  "nie ma – i mieć nie może – własnej wizji polityczej.”

  TKW: no to jak to jest z tym absolutyzmem ?