Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rodziny oburzone ujawnieniem kwoty odszkodowania

(3)
2011-01-22 17:58 | Kolega królika
IAR
2011-01-22

Dzisiaj część krewnych ofiar katastrofy smoleńskiej spotkała się ws. rządowej propozycji odszkodowań. - Nie ma jednoznacznego stanowiska. Nikt jeszcze nie podjął ostatecznej decyzji - powiedział po spotkaniu mec. Rafał Rogalski, pełnomocnik m.in. Jarosława Kaczyńskiego. Prawnik dodał, że rodziny są oburzone upublicznieniem kwoty odszkodowania.

Wygląda na to, że członkowie rodzin polskich ELIT wstydzą się swojej pazerności?