Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Migalski: ''Kaczyński jest jak zepsuty zegar''

(2)
2011-01-22 19:56 | Kolega królika
2011-01-22

"Kaczyński jest jak zepsuty zegar, w życiu wygrał tylko jedne wybory"

- "Nawet zepsuty zegar raz na dobę pokazuje prawdziwą godzinę" - przypomina na swoim blogu starą maksymę Marek Migalski. Polityk PJN dedykują ją, jak sam mówi, "wszystkich wyznawcom geniuszu Jarosława Kaczyńskiego". Europoseł przypomina też, że szef Prawa i Sprawiedliwości wygrał w życiu tylko jedne wybory
Chodzi o wybory w 2005 roku, kiedy to na dwa lata partia pod wodzą Jarosława Kaczyńskiego stał się partią rządząca. "PiS uzyskało wówczas 27% głosów, czyli mniej więcej tyle, ile ma teraz. Ale zmienił się bardzo elektorat tej partii - wchłonięto wyborców LPR i Samoobrony, a pozbyto się wyborców bardziej umiarkowanych, centrowych" - pisze na blogu Marek Migalski.


A już myślałem, że w tym PJN nikt nic nie jarzy ...