Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Krótko a treściwie

(1)
2011-01-24 12:19 | tkw
Na onet.pl jest fajny tekst o PO. Cytuję fragment:
"
Rok 2001 to już zamierzchłe czasy. Sukcesem Platformy było to, że powstała i wprowadziła swoją reprezentację w pierwszych wyborach, w których wystartowała. Ale dopiero rok 2007 był dla partii momentem wielkiego sukcesu. Osiągniętego także za sprawą zobowiązań podpisanych ręką Donalda Tuska - były to w zasadzie niemal reklamowe hasła mówiące o tym, co zrobić, aby wszystkim żyło się lepiej. Dokładnie 10 punktów.

Dla przypomnienia oto one: (1) przyspieszenie wzrostu, (2) radykalne podniesienie płac w budżetówce, ale też emerytur i rent, (3) budowa sieci autostrad i innych dróg, (4) likwidacja NFZ i darmowa opieka zdrowotna, (5) podatek liniowy, ulgi i uproszczenie danin, (6) przyspieszenie przygotowań do Euro 2012, (7) koniec misji w Iraku, (8) powrót Polaków z emigracji, (9) internet dla wszystkich, (10) walka z korupcją. Można by pół żartem dopisać: (a po 11) sprawić, aby nie żartowano z niespełniania tych 10 zobowiązań.
"

TKW: przebudzenie będzie bardzo bolesne - bardzo.