Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Hip Hip Hura !!

(2)
2011-01-25 12:29 | tkw
Właśnie słucham radiowej Trójki, audycja o podsłuchach.
To że za czasów Kaczyńskiego służb uprawnionych do podsłuchiwania było 5 a za czasów Tuska jest 9 to wiedziałem. Ale nie wiedziałem, że za Kaczyńskiego było ok. 7.000 podsłuchów rocznie, teraz jest ich 12.000 i jest to NAJWIĘKSZA LICZBA PODSŁUCHÓW W EUROPIE !

Chwała Tuskowi ! Chwała podwójna:
1. Za ochronę przed tym wrednym Kaczyńskim, jakby się dorwał do władzy to dopiero by był dramat
2. Za nowy wkład do matematyki – 9 to mniej niż 5, 12.000 to mniej niż 7.000.

Hura, hura, hura, niech Tusk nam rządzi wiecznie !
 • 2011-05-19 20:21 | tkw

  Re:Hip Hip Hura !!

  Za onet.pl:

  "
  Polak jest najbardziej inwigilowanym obywatelem UE - uważa Naczelna Rada Adwokacka. Dlatego postuluje pilną zmianę prawa dot. przechowywania danych telekomunikacyjnych, m.in. bilingów. W zeszłym roku służby pytały o nie 1,3 mln razy. To najwięcej w Unii.
  "

  TKW: no comments