Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Biegli psychiatrzy orzekli: Ryszard C. był poczytalny

(1)
2011-01-25 16:49 | Kolega królika
2011-01-25

Ryszard C., podejrzany w sprawie ataku na łódzkie biuro Prawa i Sprawiedliwości, był poczytalny. Tak orzekli biegli psychiatrzy i psycholog, którzy obserwowali go przez cztery tygodnie. Oznacza to, że C. może odpowiadać przed sądem
Biegli wydali opinię po czterotygodniowej obserwacji, którą przeprowadzono na oddziale psychiatrycznym Zakładu Karnego nr 2 przy ul. Kraszewskiego. Ich ekspertyza jest najważniejszym dowodem, na jaki czekali prokuratorzy, którzy prowadzą śledztwo w sprawie ataku na pracowników biura PiS.


A pewien psychopata z PiS-u dalej sieje zamęt w kraju i jest bezkarny!