Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Skarga ws. Katynia oddalona

(7)
Sąd Najwyższy Federacji Rosyjskiej oddalił zażalenie stowarzyszenia Memoriał na utajnienie decyzji prokuratorów wojskowych o umorzeniu rosyjskiego śledztwa w sprawie zbrodni w Katyniu.
 • 2011-01-26 21:01 | jotkaes

  Dość już Katynia

  Bezpośrednie skutki zbrodni katyńskiej dotyczą nielicznej już grupki osób. Nieliczni są współmałżonkowie ( mają teraz co najmniej 90 lat a tego dożywa mało kto ) nieco liczniejsi są potomkowie ale w sumie jest to zapewne maks. kilka, góra kilkanaście tysięcy osób tj. ok. 0,05% ludności Polski a sprawie tej poświęca się 99% uwagi polityków. Oznacza to, że losy a szczególnie przyszłość 99,95% nasi politycy mają w d...ie ???
 • 2011-01-26 22:36 | tkw

  Re:Skarga ws. Katynia oddalona

  do 2011-01-26 21:01 | jotkaes

  a rozumiesz co to znaczy "mieć zasady" czy tylko micha się dla Ciebie liczy ?
 • 2011-01-27 01:50 | Adam 2222

  Pewnie dla tych zasad i michy, twoi Geniusze Narodu z PiS tak często wchodzili w ... pogrobowcom banderowców np. Pryszczatemu kosztem Polaków.

 • 2011-01-27 07:11 | zl27

  Re:Skarga ws. Katynia oddalona

  Uprawianie polityki przy pomocy Katynia to tez forma dorwania sie do michy...
  Przy okazji jestem ciekaw co jeszcze chca wiedziec o Katyniu. Przeciez wszystko zostalo juz wyjasnione, od tego kto wydal taki rozkaz az do tych co strzelali. Na dodatek juz trzykrotnie przywodcy Rosji przepraszali, wiec czego jeszcze mozna oczekiwac? Chyba tylko KASY!!!czyli tez forma michy...
 • 2011-01-27 07:57 | jotkaes

  Re:Skarga ws. Katynia oddalona

  A dlaczego nie ścigać Niemców za Dzieci Głogowa i w ogólnie za całokształt, Mongołów za Henryka Pobożnego, Czechów - za złupienie Śląska w czasie wojen religijnych, Szwedów - za Potop, Ukraińców za "rzeź podolską" itd.
  Jeżeli " mieć zasady" znaczy być skółconym ze wszystkimi, za wszystkie doznane na przestrzeni dziejów od nich krzywdy to wolę takich zasad nie mieć! A o co innego może chodzić w ustawicznym nadawaniu przesadnego rozgłosu tej sprawie jak nie "o michę".
  Mamy kompleks Rosjan, bo sami mamy się za lepszych od nich, tymczasem na przestrzeni ostatnich 300 lat to oni stworzyli imperium na skalę świata a myśmy w tym czasie z potęgi europejskiej staliśmy się mało znaczącym a nawet za sprawą pewnej grupy polityków - śmiesznym kraikiem Europy. I nie mówmy, że ONI nas napadli - sami daliśmy się pobić!
 • 2011-01-27 11:56 | PAK

  Re:Skarga ws. Katynia oddalona

  Komentarz Jotkies traktuję jako prowokację. Ale sam byłem bliski, gdy przeczytałem końcowe zdanie o tym, że Memoriał działa w interesie Polski. To tak, jakby powiedzieć, że Jan Gross działa w interesie Izraela. Nie -- trudno mówić, że Polska jako państwo ma interes w odtajnieniu akt katyńskich. Chyba, że miałby to być jakiś element rozgrywania polityki wewnętrznej Rosji przez Polskę.
  Nie -- Memoriał działa w interesie przekształcenia Rosji, czego jednak głównie potrzebują sami Rosjanie, oraz w interesie satysfakcji moralnej rodzin ofiar.
 • 2011-01-27 20:18 | Adam 2222

  Politycy wycierają sobie gęby pomordowanymi w Katyniu tak jak to chciał zrobić L. Kaczyński i Bóg go za to i jego przydupasów ukarał. A Rodzinom Katyńskim śni się kasa od Ruskich.


  Wcale im nie przeszkadza, że mordu dokonał Gruzin Stalin który jest teraz kumplem Lecha Kaczynskiego.
  Obaj są Bohaterami Gruzji

  Zastanawiające jest że Geniusze Narodu Polskiego z PO i PiS milczą na temat bestialskiego, dziesięciokrotnego większego mordu na Polakach przez banderowców.

  Sowiecki strzał w tył głowy i pochowanie w masowej mogile wygląda na miłosierdzie wobec rozpruwanych brzuchów kobiet i wyciąganiu w ten sposób płodów itp. Pozostawianie ciał by zwierzęta rozwłóczyły je tez nie przeszkadza Geniuszom Narodu Polskiego.