Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jarosław Kaczyński pokrzywdzonym?

(6)
2011-01-27 17:29 | Kolega królika
2011-01-25

Do prokuratury rosyjskiej trafi najprawdopodobniej pod koniec tygodnia wniosek o nadanie statusu pokrzywdzonego w śledztwie smoleńskim Jarosławowi Kaczyńskiemu. - Będzie dotyczył również pozostałych reprezentowanych przeze mnie rodzin - mówi Wirtualnej Polsce mec. Rafał Rogalski, będący przedstawicielem bliskich Przemysława Gosiewskiego, Krzysztofa Putry, Aleksandry Natalli-Świat, Janiny Fetlińskiej i Aleksandra Fedorowicza.

Ciekawe czy jest jeszcze ktoś w Rosji kto nie uważa, że człowiek bez konta bankowego, nie posiadający prawa jazdy i mieszkający z matką stary kawaler to nie osobnik pokrzywdzony? Na dodatek jest reprezentowany przez tak kuriozalne indywiduum jak Rogalski ... porażka!