Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

WSPANIALY? POLSKI NARODZIE OBUDZ SIE

(4)
2011-01-29 11:16 | marekkopala
Choć ugorami pola łąki leżą
Przyszedł z uni prykaz bujnie
Rosnac perzom – krzewom
I choć polskie dzieci dzisiaj mało jedza
To przecież z kraju, po chleb nie wylecą
Po coż ojczyzna rodzić im sie kazała
A podstaw – jedzenia im nie zapewniała.H.F

Jest to tytul ksiazki na stronie http://www.polacypobudka.pl Sa w tym roku wybory. Wiec wybierajmy ludzi piszacych ktorych mozna bardzo szybko rozliczyc z ich pracy na bazie tego co napisali. Wybranego kandydata wiszacego na plakatach mozna tylko rozliczyc z roznicy w wygladzie. Mowiacego i obiecujacego kandydata nie da sie rozliczyc z wypowiedzi bez nagran, bo wszystko o co go zapytacie jest wyrwane z kontekstu i zmienne.Marek Kopala autor www.polacypobudka.pl
PS. Ja gram Wam LARUM a wy spicie, czyzby bylo Wam tak dobrze w zle gospodarzonej Ojczyznie. A jeszcze jak Wam tak dobrze to pomyslcie i odpowiedzcie JAKA OJCZYZNE /KRAJ+NAROD/ CHCECIE ZOSTAWIC SWOIM DZIECIOM I WNUKOM???????????????????????????????????????????????????????????????????????