Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jakich wybralismy politykow

(4)
2011-01-30 14:17 | marekkopala
Interpretacje, punkty, podpunkciki, liczne ścieżeczki, ciche rechociki
Posłowie radzą, myslą i dumają czy im w tym roku większa dietę dają
Trzeba przecież ciągle w ławie siedzieć, by sobie zarobić na pyszny obiadek
A i na koniaczek też by im się zdało, by z nudów w tych ławach się nie usypiało
A co tam problemy kraju, jest ich wprost bez liku
Mysli sobie poseł siedząc i śpiąc w wygodnym kąciku
Czy więcej pieniedzy on jeszcze wydusi
Czy się nie odparzy od ciepłej podusi
A może na stałe zapuści korzenie
I nie wie- czy to sen czy tylko marzenie. H.F

Jest to wiersz ze strony http://www.polacypobudka.pl Jesli dalej bedziemy takich poslow wybierali nie wygrzebiemy sie z bagna. Wybierajmy kandydatow piszacych i gospodarzy a nie politykow. Polityka sluzy do zalatwiania spraw miedzynarodowych. GOSPODARZ I GOSPODARKA KRAJ BUDUJE a tepy polityk i durna polityka Kraj rujnuje. Wybranego parlamentarzyste piszacego jestescie w stanie bardzo szybko rozliczyc z pracy wydrukowujac sobie jego ksiazke i na jej bazie rozliczac. Nawet gdy pozniej bedzie kombinowal i zmienial swoje tresci to macie wymagac od niego pisemnego tlumaczenia zmian. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl


 • 2011-01-30 14:27 | dziadek 2

  Re:Jakich wybralismy politykow

  Nie chodzi o to żeby pisał niech mało pisze, niech nie obiecuje, niech słucha.
  Przekonałem się że wżyciu politycznym nie trzeba człowieka wykształconego ale inteligentnego,nawet takiego wyśmiewanego Nikodema Dyzmę, bo w polityce nie liczy się ilość fakultetów ale gospodarskie podejście. Do tego poczucie więzi narodowej, z jednej strony być twardym z drugiej wyrozumiałym na los swego narodu. I zdawać sobie sprawę że nie wszystko co głoszą intelektualiści z ekonomi jest dobre.
 • 2011-01-30 18:09 | episod

  Re:Jakich wybralismy politykow

  Wiesz, że piszący polityk wodzi piórem, jak skrzypek łokciem? Kto ICH rozczyta?
  I ta łasicza, ICH mowa!
  Prawdę mówiąc- każdy pisać może...
 • 2011-01-31 20:30 | marekkopala

  Re:Jakich wybralismy politykow

  Zejdzmy z politykow, zostawmy polityke na rozmowy miedzynarodowe. A sprawy Krajowe to DOSPODARKA i GOSPODARZE. ustawy, uchwaly, przepisy maja znaczenie gospodarcze a nie polityczne. Za gospodarcze sprawy sie odpowiada, polityczne sprawy nie do wyjasnienia i nie do ukarania. Wiec musi byc porzadek gospodarczy w Kraju. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl