Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak PiS podbił Radom

(5)
Radom stał się największym miastem w Polsce, w którym rządzi PiS. Ta partia od dawna ma tam mocne wpływy. Jak zmienia miasto, co zyskują mieszkańcy?
 • 2011-01-30 18:48 | episod

  Radomskie szachy

  Do Szanownych Autorów!
  Nie widzę pod Państwa artykułem żadnego komentarza... Może ludziska jeszcze pamiętają owe
  radomskie, słynne ścieżki zdrowia?
  Stąd ta ich niechęć do komentowania esklawy PiS-u.
 • 2011-01-30 23:03 | stan

  Np. w Białymstoku urząd mieski zatrudnia 1000 osób

  Białystok ma około 300tys mieszkańców. W Białymstoku rządzi PO. Radom z 700 pracownikami urzędu nie wypada więc źle wbrew sugestii autora
 • 2011-01-31 03:29 | Rozmodlony

  Re:Jak PiS podbił Radom

  Jak tu napisali: Twierdza PiS znajdująca się o godzinę jazdy samochodem od stołecznej twierdzy Platformy to dowód na to, że nawet jeśli istnieją dwie Polski, to z jednej do drugiej niedaleko.
  Czego tu nie napisali (a powinni): Wie o tym najlepiej te 20 tysięcy ludzi dojeżdżających codziennie do pracy do Warszawy. Koniec tematu, kicha.
 • 2011-03-05 08:49 | Janka

  Re:Jak PiS podbił Radom

  20 tysięcy dojeżdżających
  dwa razy tyle którzy już nie dojeżdżają, chyba że czasem do rodziców w Radomiu
  zasługa Kosztowniaka i spółki - zadłużenie i tak biednego miasta, ale nie pod inwestycję, ale żeby zrobić makeup facjaty miejskiej
  a szczyt marzeń bez znajomości to praca na kasie w biedronce
  najbardziej przerażające - po kadencji która nic nie wniosła do rozwoju miasta poza gigantycznym zadłużeniem, mieszkańcy wybierają tych samych ludzi
  dla mnie cały radom to niezrozumiały fenomen
 • 2011-03-15 14:10 | Wlad

  Re:Jak PiS podbił Radom

  Po 76 r. Radom byl miastem pod pregierzem, i tak pozostalo. Jak rzadzi PIS w Radomiu widzi mieszkaniec, ogrzewanie domow wlacza sie jak za komuny 15.11 , jak dawniej. Ludzie psiocza, narzekaja ale nie powiedza nic, bo to koscoil rzadzi, nie Pis. Nie sprztniete ulice, trawniki i zielence zaniedbane. A jak bylo wczesniej, mieszkalem blisko, Radom to miasto moich marzen , kiedys. teraz ciesz sie , ze tam nie mieszkam. Warto ciemny lud pouczyc, zabrac dotacje, niech rzadza sie.Az pojma co to PiS