Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dramatyczna sytuacja rządu Białorusi

(1)
2011-01-31 20:13 | tkw
Jak ogłosił Radosław Sikorski - UE zaakceptowała listę ok. 150 osób z władz Białorusi, które nie będą wpuszczane na terytorium UE. jak stwierdził Sikorski w swoim zwykłym stylu "wysłaliśmy BARDZO czytelny sygnał do władz Białorusi, że nie będziemy tolerować takich działań". Podoba mi się to "my" w wykonaniu Sikorskiego, gdy klepali się z Łukaszenką po plecach, też było "my".

To już koniec Łukaszenki, nawet synów mu na tę listę wpisano.

Podoba mi się też, że tak stanowczą decyzję podjęła UE. Ta sama Unia, która nie zdobyła się na jednoznaczne stanowisko w sprawie Egiptu - wygląda na to, że łatwiej ująć się za Białoruskimi opozycjonistami których posadzono na kilka tygodni niż za Egipcjanami, do których się strzela. Słusznie, po co upominać się o zabitych, i tak ich to nie wskrzesi ...