Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Posłowie PiS-u jadą na pielgrzymkę

(2)
2011-02-01 18:27 | Kolega królika

PAP
2011-02-01

- Taka była prośba klubu PiS. Jutro jest pielgrzymka do Częstochowy i o 6.00 wyjeżdżają posłowie. Taką propozycję przyjąłem - mówił dziś na briefingu prasowym marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna. Według informacji TVP Info, w pielgrzymce wezmą udział posłowie PiS, PO i PSL.

Sejm rozpoczął dziś czterodniowe posiedzenie. Posłowie będą debatować nad złożoną przez klub Polska Jest Najważniejsza propozycją zmian w Kodeksie wyborczym, która zakłada wprowadzenie zakazu publikacji płatnych ogłoszeń i audycji wyborczych w prasie, radiu i telewizji.


Pisiory jadą na pielgrzymkę, więc zmieniono porządek obrad - Wolska to śmieszny kraj :)