Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak w Kraju mozemy lepiej żyć

(1)
2011-02-04 10:50 | marekkopala
Myslalem ze na forum, forumowicze sa na tyle aktywni i zaangazowani w naprawe Ojczyzny ze beda grzmiec grajac LARUM polskiemu spoleczenstwu. Faktem jest ze nawet przez forumowiczow ta ksiazeczka jest roznie odbierana. Jednak dziwi mnie ze tak szeroko potraktowana gospodarka Kraju w ksiazeczce nie doklada Wam wiary w mozliwosc naprawy i zycia w lepiej gospodarzonej Ojczyznie. Kazdy z Nas ma inne spojrzenie na problemy Kraju i nie jest w stanie znalezc sie taki nawiedzony ktory bedzie mial spojrzenie na Kraj wszystkich forumowiczow. Wasze krotkie wpisy rozne rozniste, nawet w dyskusji na temat postu nie poszezaja i nie rozwijaja go jak i nie mobilizuja ludzi do czytania ksiazeczki i realnego myslenia o naprawie rzadow Kraju. Gdyby forumowicze, dziennikarze, redaktorzy mowili o ksiazeczce ze strony http://www.polacypobudka.pl i korzystali poruszajac tematy z ksiazeczki, rzad bylby zmuszony respektowac, czytac i korzystac z rozwiazan w ksiazeczce. Bylaby to juz czesciowa naprawa Kraju. A tak to mozemy narzekac. Na tym forum opublikowalem dwa listy do Prezydenta i Premiera, odzew forumowiczow mierny. OBLED DURNOTY. Przeciez widzicie ze strajki i manifestacje nie sa w stanie wiele zmienic. Potrzeba w rzadzie, parlamencie calkiem nowej krwi, aby nastapily jakiekolwiek zmiany. Najwieksze bezmozgowie jest wsrod dziennikarzy i redaktorow ktorzy nie pamietaja powiedzenia, tonacy brzytwy sie chwyta. A dziennikarze i redaktorzy sa juz tak zobojetniali na PATRIOTYZM i chec pozostawienia lepiej gospodarzonego Kraju swoim dzieciom i wnukom ze pilnuja wlasnych stolkow a nie lepszego zycia w Kraju Wiec POBUDKA, LARUM, mokra scierke na glowe, czy dzbanek wody, jak Was poderwac na nogi i zmusic do lepszego patrzenia i traktowania przyszlosci Waszej Ojczyzny?????????????????????????????????? Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl