Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jeśli to prawda - to ...

(1)
2011-02-06 21:25 | tkw
Za onet.pl:
"
- Taka plotka nie pojawia się przypadkowo. To wszystko jest dziwne - mówił w TVN 24 w programie "Fakty po Faktach" polityk PJN Paweł Poncyljusz. Informacje o jakiejś rzekomo istniejącej notatce ABW ws. dziwnych kontaktów wicepremiera Waldemara Pawlaka pojawiła się tuż przed głosowaniem nad wotum nieufności dla ministra obrony narodowej Bogdana Klicha (PO). Politycy PSL wielokrotnie dawali do zrozumienia koalicjantowi, że jego obecność w rządzie nie jest pożądana przez ludowców i liczą na jego honorową dymisję.
"

TKW: No comments