Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Porównanie

(4)
2011-02-08 21:06 | tkw
Po zamachu na lotnisku Domodiedowo posypały się dymisje. Pierwsze dymisje były już nastepnego dnia, dziś zdymisjonowano 3 generałów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w okręgu moskiewskim.

A po katastrofie smoleńskiej kto został zdymisjonowany ?
 • 2011-02-08 22:07 | Prezes

  Re:Porównanie

  Kaczor oczywiście chciałby dymisji rządu i oddanie całej władzy w jego kacze ręce.
  Moim skromnym zdaniem większość odpowiedzialnych była w tym samolocie.
 • 2011-02-09 13:46 | Karol89

  Rosja - KGB, Polska - Partyzantka (i UE teraz)

  To są inne światy i też rzecz jasna inna sprawa. Ja myślę że Polacy pokazali jakim są narodem wychodząc na ulice i żegnając swojego Prezydenta. Niech to właśnie obywatele zdecydują podczas przyszłych wyborów. Powinni powiedzieć "Do widzenia jak dojrzejecie", dla wszystkich kłótliwców, przecież wiadomo że PO z PiS będą się gryźć, ale Prezydent i premier powinni być ponad to i sie dogadać, a nie opłakiwać się nad grobem. Moim zdaniem niech się gryzą, ale obie partie mają wściekliznę i to MY pokażemy że chorych trzeba odsunąć od władzy, bo jesteśmy tylko małym kundelkiem, a za płotem już na nas czekają Pitbule.
 • 2011-02-09 13:53 | tkw

  Re:Porównanie

  do 2011-02-09 13:46 | Karol89

  nie zgadzam się, że to kwestia kłótni. To kwestia ZASAD - jeśli odpowiadasz za jakiś obszar, to musisz ponosić konsekwencje, jeśli w tym obszarze źle się dzieje. Oczywiście czym innym jest odpowiedzialność karna, od tego jest prokurator.
  I nawet nie chodzi to o Tuska Klicha czy Sikorskiego ale o tych, którzy przyjdą po nich. By wiedzieli, że nie ma zasady "hulaj dusza piekła nie ma", by przestrzegali prawa wiedząc, co spotkało poprzedników za lekceważenie prawa i stawianie polityki nad prawem.

  pozdrawiam