Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Chciał wrócić i wrócił. Tylko czy aż tak potrzebny?

(1)
2011-02-08 21:07 | Karol89
Wszyscy zadają sobie pytanie: Dlaczego taka niska frekwencja? Odpowiedź: Ludziom trzeba przypominać o wyborach non-stop. W Pile widać było tylko pana Stokłosę, nikt nie prowadził jakiejś głośnej kampanii. Śmiłowo i cała gmina Kaczory, wie że to jest jej obowiązek: Idę i głosuję na swego pracodawcę.
Czy jest potrzebny? Dla klubów sportowych, chyba tak, w Pile sport jest bardzo ważny, a najbardziej chyba żużel. Być może lubimy oglądać w telewizji takich "kolorowych" ludzi z regionu jak Pan Stokłosa, czy Pani Beger. Ja sam czekam na to show jakie nas czeka. Być może Senat RP, będzie częściej pokazywany w TV za sprawą Pana senatora Stokłosy. Może już na wiosnę, będziemy musieli iść znów do urn? Także...sędziowie pracujcie!