Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Łatwiejszy dostęp do broni palnej.

(1)
2011-02-09 12:53 | Karol89
Jestem młody, więc myślę o młodych... Kto z nas nie grał nigdy w gry komputerowe tzw. "Naparzanki"? Kto ze starszego pokolenia w to grał? Chyba nikt, bo po prost tego nie było, przynajmniej w takiej formie jak teraz.
Ale OK, załóżmy że ludzie potrafią odróżnić świat rzeczywisty od wirtualnego, a wszędzie widać, że już niedługo różnica będzie mało dostrzegalna i tylko osoby "żyjące tym" będą te światy odróżnić.
Co do ustawy, którą wymyślił Pan Palikot z partii, która jest taką Policją dla innych partii, a podpisał Pierwszy Obywatel, jeszcze III RP: Z posiadaniem broni przez wszystkich obywateli się kategorycznie nie zgadzam, ale podoba mi się TYLKO ta obywatelska karta broni, przecież dużo osób ma pasją kolekcjonowania czegoś, więc OK.
PS: Tylko żeby jeszcze była możliwość posiadania rakiet np: ziemia-ziemia, ziemia-powietrze-ziemia itp. A pomysłodawcą i wykonawcom ustawy proponuję zmienić pracę na: ziemia-łopata-powietrze.:P