Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Normalność Krajowa i forumowicza

(6)
2011-02-09 13:56 | marekkopala
Tu mozna pisac co sie chce, byle normalnie bez batow, wiec tu jest normalnosc. Porownajmy teraz normalnosc Panow PP- Prezydent-historyk, Premier-historyk i tych dwoch panow historykow profesjonalistow /z wyksztalcenia/ nie moga naprawic historii polsko-rosyjskiej i polsko-niemieckiej, a bez profesjonalizmu gospodarczego chca naprawiac Kraj. Premier Kaczynski juz 26.10.2008 roku opracowywal nowy program PiSu. Gdzie on jest? W ostatnich dniach stycznia tego roku media podaja Prezes Kaczynski opracowuje nowy program PiSu, gdzie on jest na papierze, czyzby tylko byl w glowie Prezesa i niektorych PiSowcow.
A moj program, kandydata na posla Ziemi Swietokrzyskiej, naprawy Kraju juz od 25.10.2008 roku mozna przeczytac w internecie na stronie http://www.polacypobudka.pl. Zastanawiam sie komu w programach zalezy na naprawie Ojczyzny? Czyzby tylko mnie i czytelnikom tej ksiazki. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl
 • 2011-02-09 14:20 | Karol89

  Panie Kopala!

  Nikt tego nie przeczyta, Polacy nie czytają, lubią krótkie hasła, kolorowe tabloidy, muzykę, generalnie: HEDONIŚCI. Jak się pracuje za parę złotych i się tylko jakieś "pyry" obierze i zje to chce się gdzieś uciec, gzie jest ładnie, czyli kolorowa, to nic że zakłamana TV, gazeta, radio itp. Ludzie starsi, lub "nienadążający", albo zwyczajnie lubiący spokój i chcący budować Polskę po ziarenku, chcą wierzyć panu Kaczyńskiemu, on katolik, starszy człowiek, kłótliwy, ale myślę że to jest wina szybko biegnącego świata, po prostu go nie rozumie, "nie nadąża". Może to też właśnie za dużo tych "książek" historycznych, a za mało "współczesnych ludzi".
  PS: Sam lubię np: Pana K. Wojewódzkiego, stara się, ma przebłyski, ale "nie nadąża" już, może dlatego też tak bliski jest mu Pan Kaczyński.
  Jak gra i trąbi zespół Kombii: Każde pokolenie ma własny czas. Mam nadzieję, że internet, czy POLITYKA.PL, łączy wszystkich, a nie tylko "jakieś jedno pokolenie".
 • 2011-02-09 19:36 | marekkopala

  Re:Normalność Krajowa i forumowicza

  Mylisz sie nie za malo jest wspolczesnych ludzi. Polskie spoleczenstwo oklamywane i oszukiwane stracilo wiare we wszelkiego razu przekazy, a tym bardziej ludzi nieznanych. Ja swoja strone opublikowalem w internecie 25.10.2008 roku. Dzien pozniej po otrzymaniu wiadomosci o tej stronie Jaroslaw Kaczynski opracowywal nowy program PiS i nie byl uchwytny. Gdzie wyladowal ten program? Dlaczego partie opracowuja programy i nie publikuja? Czyzby obawiali sie ze ich programy beda zrzynane i wprowadzane? Przeciez jak ludzie beda znali programy i widzieli ze rzad z innej partii korzysta z tego programu, to znaczy ze zalezy mu na rozwoju Ojczyzny, a nie na stagnacji i ewentualnym rozwijania Ojczyzny jak partia dojdzie do wladzy. Tusk z ksiazki wzial troche tresci i chce obnizyc parlament o 50 poslow i 51 senatortow. Ja o 50 senatorow i 410 poslow. Premier Tusk w 2009 roku mowil o wyborach na wiosne, teraz sie wycofal i tegoroczne wybory 23.10 i ja sie ciesze bo w trzecia rocznice ruszenia strony www.polacypobudka. A ja w ksiazce podalem aby wybory odbywaly sie w piekny dzien konstytucyjny 3 maja. A rzad chce przedluzyc swoje rzady o 5 miesiecy. Przeciez w ksiazce poruszone sa proste problemy Krajowe, aby rozwijac gospodarke. Rzadu to nie rusza, bo latwiej im wszystko kupowac za granica, jak produkowac w polskich zakladach przemyslowych /tak tylko liczy sie prowizja, a nie Ojczyzna/. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl
 • 2011-02-11 12:05 | dziadek 2

  Re:Normalność Krajowa i forumowicza

  Program polityczno-gospodarczy czy inaczej program zarządzania państwem można różnie go nazwać a nazywamy go programem wyborczym. Przede wszystkim trzeba go umieć sporządzić tak aby był czytelny dla ogółu społeczeństwa to tak samo jak sporządzenie biznes planu inaczej planu gospodarczego. Mimo wszystko to jest sztuka aby w miarę ogólnie ale na tyle dokładnie aby każdy mógł dowiedzieć się wiele z takiego programu. To wymaga ogromnej pracy intelektualnej a tego jest brak wszystkim obecnym elitom politycznym do tego dochodzi lenistwo oraz brak poszanowania nawet własnych wyborców.
  Pan też nie przedstawił swego planu ogólna wizja to jest nic, plan dobry plan jak biznes plan dla banku czy innego kredytodawcy. Bo tak naród daje kredyt kredyt zaufania, dając głos na jakiegoś polityka. A w banku jak nie przedstawi się dobrze biznes plany to kredytu się nie dostaje i tak samo w polityce. Polityk jest klientem w stosunku do narodu inaczej naród nie udzieli kredytu. I po biznesie.
 • 2011-02-14 00:05 | Kolega królika

  Re:Normalność Krajowa i forumowicza

  Program polityczno-gospodarczy czy inaczej program zarządzania państwem można różnie go nazwać a nazywamy go programem wyborczym. Przede wszystkim trzeba go umieć sporządzić tak aby był czytelny dla ogółu społeczeństwa to tak samo jak sporządzenie biznes planu inaczej planu gospodarczego.

  Co sądzisz o planie polityczno-gospodarczy PiS-u na mocno wątpliwą okoliczność ich ponownego dojścia do władzy z Samoobroną?

 • 2011-03-02 15:43 | marekkopala

  Re:Normalność Krajowa i forumowicza

  Widzisz dziadku i tu masz racje. To co przedstawilem to sa problemy Kraju. Calkiem inaczej wyglada tak jak ja to opisalem niz tylko wypunktowanie problemow Kraju. Tu juz jest sygnalizowanie o zmianach aby ten problem przestal istniec. W wypunktowaniu problemu mozna nie widziec w jaki sposob zlikwidowac ten problem i punkt pojdzie atacta. Marek Kopala