Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sondaże: PO zyskuje, ale traci

(4)
Opublikowany dzisiaj przez „Gazetę Wyborczą” sondaż poparcia dla partii politycznych wskazał na mały wzrost PO, mniejszy PiS, znaczny spadek SLD oraz potwierdził pewne wejście do parlamentu tak PSL jak i PJN.
 • 2011-02-09 14:42 | bryka

  Wiarygodnośc PO

  Lakoniczna,ale moim zdaniem,bardzo trafna diagnoza.Zwłaszcza odnośnie rozterek potencjalnego elektoratu PO.Pada pytanie "czy Tusk potrafi" ? .Tu jest kłopot.Pytaniem b.właściwym było by "czy PO potrafi ?".Ja z takim pytaniem mam kłopot jeszcze wiekszy.
  Przestałam rozumiec zamiary PO.Bronię się przed pejoratywnym obrazem PO jako tzw "partii władzy".Media i sama PO nie dostarczają,jednak,żadnego sensownego i wiarygodnego,chocby szkicu,takich zamierzeń.Szczera rozmowa Tuska z elektoratem może nie wystarczyc.Potrzebny jest,moim zdaniem,jednolity i wiarygodny głos partii.
 • 2011-02-09 17:07 | miroskom

  Re: Dlaczego DZIENNIKARZE ROBIĄ WODĘ Z MOZGU

  Rano na portalu Gazeta.pl czytam krzyczący tytuł "Platformie spada o 13%", a potem czytam, że jednak wzrosło o 3% (malutko, ale jednak w górę). Spadło owszem, ale w sondażu poprzednim. DZIENNIKARZE TO DEBILE, albo uważają ludzi za debili.
 • 2011-02-09 19:00 | Kecaj

  Re:Sondaże: PO zyskuje, ale traci

  Troche prawdy w tym jest, ale sadze, ze strach przed PiS ujawni sie doskonale tuz przed wyborami. W kazdym razie Tusk powinien w odpowiedniej chwili tez zagrac trumnami smolenskimi, tyle ze na odwrot i pokazac jaki horror dla Polski szykuje szalony Jaroslaw z Macierewiczem i "Fatygom". To powinno wystarczyc, bo PiS to dzis partia zywych trupow z trumna w herbie i kosciotrupem na fladze. Z czyms takim nie da sie rzadzic normalnym panstwem w Europie XXI wieku. No chyba, ze polowa Polakow zwariowala. Ale w to nie wierze.
 • 2011-02-22 11:03 | dziadek 2

  Re:Sondaże: PO zyskuje, ale traci

  A wy się pierdołami zajmujecie jakie PiS pod dyrekcją Kaczyńskiego szykuje Polskę. Nie widzicie co się naprawdę szykuje pod PO że jak wygra wybory to 70% polaków będzie żyło poniżej ubóstwa i to na garnuszku państwa. A taka sytuacja jest groźna dla wszystkich, zaczną się rozruchy i poleje się krew.
  Wtedy dopiero będzie biadolenie na własną głupotę.