Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kultura, społeczeństwo, kraj, świat czy ładowarka?;)

(4)
2011-02-09 17:35 | Karol89
Myślę że chcę napisać jednak o rynku.
Unia europejska wprowadza jednakowe ładowarki do telefonów komórkowych na tzw.Port mini USB. A ja w sumie nie wiem o czym chcę napisać o UE, o ekologii, czy o gospodarce, penie o wszystkim i jednak o czymś;) No więc: Fajna sprawa że UE nam daje jednakową ładowarkę, ale ja mam pomysł kolejny: Dajcie nam jednakowy e-czytnik e-papieru, niech UE wprowadzi normę:np: 20 KARTEK GAZETY CODZIENNEJ, i niech takie czytniki produkują, czyli wyposażone w 20 kartek czytniki, jak ekologia to ekologia.
PS: Nie uważacie że dotykowe, czy guzikowe przewracanie kartek w czytnikach mija się z celem?