Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pisiarnia dalej jątrzy przed Pałacem

(11)
2011-02-10 14:49 | Kolega królika

PAP
2011-02-10

Dziesięć miesięcy po katastrofie smoleńskiej politycy PiS, z prezesem partii Jarosławem Kaczyńskim, złożyli rano wieniec przed Pałacem Prezydenckim.
Wcześniej - podobnie jak każdego 10. dnia miesiąca - wzięli udział w mszy świętej w kościele seminaryjnym.Przed Pałacem Prezydenckim, oprócz prezesa PiS, byli m.in.: Mariusz Błaszczak, Joachim Brudziński, Marek Kuchciński, Antoni Macierewicz i inni politycy PiS. Obecni byli także przedstawiciele rodzin innych zmarłych w katastrofie smoleńskiej.

Po złożeniu wieńca odmówiono krótką modlitwę i odśpiewano hymn. Gdy prezes PiS odchodził sprzed pałacu, żegnały go okrzyki: "Jarosław, Jarosław".


Ta sekta powinna być już dawno zdelegalizowana za działalność anty-polską.
To szkodnicy!