Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Może ktoś mi wyjaśni ?

(6)
2011-02-10 18:39 | tkw
Właśnie słyszę w radio, że Rosja zaproponowała rehabilitację ofiar Katyńskich a Sikorski się z tego cieszy.

Czy ja się mylę, czy mordowano ich bez żadnych wyroków skazujących i bez procesów ? Więc z jakiej rehabilitacji Sikorski się cieszy ? Rehabilitować z czego ? Że byli polskimi oficerami - to była ich zbrodnia ?

K...a m.ć, czegoś tu nie rozumiem.
 • 2011-02-10 21:18 | bryka

  Re:Może ktoś mi wyjaśni ?

  Panie zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.

  Św. Tomasz z Akwinu
 • 2011-02-11 04:11 | Karol89

  Olej, pseudo katolików - katoli co cytują świętych.

  Forum jest od dyskusji, ale "bryka" nie ma widocznie swojego zdania. A co ma zrobić? Chociaż o tym mówią, ale wiedz, że Ruscy nigdy otwarcie się nie przyznają do tego co robią i robili, taki Kraj.
 • 2011-02-11 07:18 | Ted

  Re:Może ktoś mi wyjaśni ?

  http://www.1917.net.pl/?q=node/2703

  Jak juz wyjasniac to wszystko,Polskie zbrodnie na Rosjanach rowniez.
 • 2011-02-11 11:24 | dziadek 2

  Re:Może ktoś mi wyjaśni ?

  Pierwsze dla Teda:
  Bolszewicy sami są winni, kraj który napada na drugi kraj, musi się liczyć z podwójnym odwetem. Tym bardziej że Bolszewicy w tym czasie wchodząc, zdobywając tereny Polskie i nie tylko mordowali każdego kogo uznali za wroga bolszewików. Więc jest normalne że tak potem potraktowani byli jeńcy Rosyjscy oni naszych jeńców też nie głaskali też robili jak Niemcy w czasie II wojny światowej. Jak zdobyli szpital to wszystkich mordowali lekarzy pielęgniarki oraz pacjentów nie ważne czy był cywilem czy żołnierzem.
  Ile w tym czasie kobiet zgwałcono zabito i to w jaki bestialski sposób.
  Ja to bym kazał wszystkich wybić jeńców co do jednego ani jeden do Rosji by nie powrócił. To była by kara i odpowiedź że napadać na żaden kraj nie wolno bo potem są tego odpowiednie konsekwencje. A co mieliśmy się cackać z jeńcami którzy napadli na nasz kraj i część tego kraju wywiozła na sybir że do tej pory nie wrócili a część wymordowano w bestialski sposób. To Rosja powinna za to jeszcze przeprosić i zapłacić za poniesione szkody bo to oni byli agresorem wobec nas a nie na odwrót.
  -----------------------------
  Od zarania dziejów wiadomo że Rosjanie mają o sobie mniemanie że ich kraj jest mocarstwem i że jemu można wszystko a innym nie. Mało tego że każdy kraj powinien podporządkować się Rosji a zwłaszcza taka polska to to tej pory wielu Rosjan że Polska to jest jedna z zbuntowanych republik Rosyjskich. Czują cię mocni a tak naprawdę są słabi, bo nawet nie mają ze strachu odwagi przyznania się do winy że to oni mordowali tylko dlatego że był polakiem że oni stosują taktykę jak Hitler w czasie drugiej wojny światowej. Przecież gdyby nie zagrożenie z zachodu Stalin kazał by odbudować Niemieckie obozy koncentracyjne na terenie Polski i wsadził by co najmniej połowę narodu polskiego w celu ich eliminacji a reszta ta która poddała by się rusyfikacji miała szansę na przeżycie lecz zawsze było by im wytykane pochodzenie.
  Tym bardziej że do tej pory żyją i są nowi pachołki Moskwy : http://www.1917.net.pl/?q=node/2703 , przecież na tej stronie widać to wyraźnie że strona jest sponsorowana przez Rosjan komunistów którzy chcą aby wszyscy szli pod skrzydła Rosji Sowieckiej i aby byli ich wasalami. Przecież tacy co patrzą tylko w cztery strony świata a nie patrzą pod nogi na swój kraj to są przestępcami zdrajcami własnego narodu ojczyzny.
  Jedne patrzy na USA i mało w dupę bez wazeliny im nie wejdzie drugi patrzy na Rosję. Przecież tacy Polacy to nie są Polacy to są zdrajcy których należało by połowę wybić resztę mniej szkodliwą z kraju Polski wyrzucić, bez prawa powrotu do trzeciego pokolenia.
 • 2011-02-11 23:13 | camel

  Re:Może ktoś mi wyjaśni ?

  Oj dziadeczku, mit kłamstewko pogania a wszystko podlane podłością. To jest zawartość mózgu "wschodniego patrioty"? Nawet zbrodnie, okazuje się, można uszlachetnić? Tylko tym różnisz się od "bohaterów czeczeńskich" z Biesłanu, że nie masz ich możliwości, co? Twoja znajomość historii i niewypełnionych zamierzeń Stalina powoduje, że ręce i cycki opadają. Boso, głodno ale zawsze samotnie - oto dola prawdziwego Polaka. Bo porozumienie z kimkolwiek nie wchodzi w grę, bo to z mety "wasalstwo" i "zdrada"? Przestań natychmiast pobierać zasiłki budżetowe, bo są one tobie wypłacane na zasadzie porozumienia pomiędzy obcymi sobie ludźmi. W ten sposób stałeś się ich wasalem a przecież na nie nie zasługujesz, jako ten kto chce Polaków zabijać i wyganiać z ich kraju.

  Polska nie zacznie się rozwijać, póki takie dziadki nie wymrą, póki naszego kraju nie odwarszawimy, nie pozbędziemy się garba wschodniej, poszlacheckiej kultury, katolicyzmu i całego zestawu chorób umysłowych zwanych prześmiewczo "patriotyzmem". Na razie nie ma szans i dlatego jeszcze długie lata będzie towarzyszyć Polakom bieda, beznadzieja i postępująca utrata znaczenia w świecie. Kaczyńscy zapewnili, że z Polski śmieje się świat, dalszy powód do kpin dają działania kościoła katolickiego (figura Jezusa w koronie króla wasalnego - freudowska pomyłka zaiste) czy takich kreatur jak Giertych w Brukseli. Katalog klęsk dotykających naszego państwa będzie tak długo niezamknięty, jak długo choroba umysłowa tocząca nasz naród będzie mainstreamem a nie marginesem.