Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kielecki bunt przeciw Kempie

(4)
2011-02-11 14:10 | Kolega królika

2011-02-11
Skandalem zakończyła się prezentacja nowej szefowej PiS w Świętokrzyskiem. Bunt przeciwko Beacie Kempie podnieśli europoseł Jacek Włosowicz i senator Grzegorz Banaś
- Jeżeli państwo będą mieli życzenie, zorganizują sobie swoją konferencję. Na razie to ja jestem jej gospodarzem! - nie wytrzymała Beata Kempa, gdy w kieleckiej siedzibie PiS na jej konferencji niespodziewanie wystąpił europoseł PiS Jacek Włosowicz. Zarzucił Jarosławowi Kaczyńskiemu i krajowym władzom partii nieliczenie się z działaczami lokalnymi i mianowanie pełnomocniczką w regionie "przywiezionej w teczce" posłanki. Wcześniej przez dziewięć i pół roku wojewódzkim PiS rządził związany z regionem budowniczy peronu we Włoszczowej Przemysław Gosiewski.


Czyżby Kempa pojechała tam 'zabezpieczyć' teren dla drugiej żony Gosiewskiego przed wyborami do Sejmu?
 • 2011-02-12 12:07 | marekkopala

  Re:Kielecki bunt przeciw Kempie

  Czyzbys nie wiedzial ze w parti nie wolno wychylac sie przed szereg jak partyjniak zostal sklasyfikowany, to tak jak w stadzie wilkow. baranow nawet i kur, gdzie kazda kura siedzi na wywalczonej i przyznanej sobie grzedzie. Lekarze kryja nieudacznictwo i niedouczenie konowalow. Partia promuje tak samo nieudacznych i niedouczonych kolegow partyjnych ktorzy dla przodownikow nie sa zagrozeniem. A my przez taka chec wladzy zyjemy w poniewieranym Kraju. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl
 • 2011-02-12 14:38 | Kolega królika

  Re:Kielecki bunt przeciw Kempie

  Na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że ja nie rozumiem rozgrywek wewnątrzpartyjnych?
  Po drugie: kto uczył Cię polskiego? Zlituj się ...


 • 2011-02-12 19:15 | dziadek 2

  Re:Kielecki bunt przeciw Kempie

  Kolego królika, to wy nauczcie się języka polskiego bo nawet jego nie rozumiecie. Pisze człowiek że w partii jak w każdej grupie obowiązuje dyscyplina komu się nie podoba może to powiedzieć. Jak będzie miała w większości poparcie to dobrze jeśli nie "to wszedłeś między wrony kracz tak jaki one". A jak nie to żegna się z grupą. Po drugie założyciel grupy ma więcej do powiedzenia i jeśli on by odchodził ma prawo odejść wraz z nazwą grupy. I co pana obchodzi co się w PiS-ie dzieje patrz pan u swoich kolegów jak już zaczynają patrzeć gdzie by tu uciec do jakiej grupy kolesi. A o Tusku i Komorowskim już nie myślą bo wiedzą że wybory PO ma z głowy, przegraną a to oznacza koniec PO.