Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zbliza sie wiosna, a my juz siejemy. W pazdzierniku wybory, jakie beda plony??

(20)
2011-02-13 13:15 | marekkopala
Ponieważ stroną http://www.polacypobudka.pl rozsiewam ziarno intelektu abyśmy żyli w lepszym Kraju. Więc dosiewam ziarna nie bedacego w ksiazce. Aby czytelnicy przekazywali strone http://www.polacypobudka.pl swoim bliskim mlodziezy i znajomym do przeczytania i przeanalizowania. Aby to ziarno lepiej kielkowalo i obficiej plonowalo. Tylko w ten sposob zabezpieczymy sobie zycie w lepiej gospodarzonej Ojczyznie. Manna nie spadnie. Jedynie poruszenie spoleczne w tegorocznych wyborach moze zmienic Kraj na lepsze. Polacy zajmuja sie drobiazgami duza litera, przecinkiem a nie duzymi sprawami Kraju i nieudacznictwem rzadowcow. Prezydent i Premier,historycy /profesjonalisci historyczni/ a nie potrafia wyprostowac historii polsko-niemieckiej i polsko-rosyjskiej. Wiec jak maja historycy zadbac o Kraj, bez pojecia gospodarczego i nieumiejacy dobrac profesjonalnych doradcow /bo nie maja wlasnej wizji, na czym polega dobra gospodarka Kraju/. Do nikogo nie dociera GOSPODARZ I GOSPODARKA KRAJ BUDUJE, tepy polityk i durna polityka Kraj rujnuje. Jak sie rzadowcy w mediach reklamuja wszyscy sa patriotami. Wiec jak mozna spokojnie patrzec na to ze niemiec wlasciciel cementowni Nowiny kolo Kielc, wszystkie potrzebne towary przywozi z niemiec. Gronkiewicz kupuje za 13 mln. dolarow kolejki metra warszawskiego za granica. Gdyby to bylo jej metro ma prawo. Nie ma prawa wydawac naszych podatkowych pieniedzy za granica i doprowadzac do tego ze polskie zaklady kolejowe zwalniaja ludzi i padaja. Rzad chce wysprzedac pozostalosci polskiego przemyslu, chcac miec strupa z glowy. Poniewaz rzadowcy maja juz po kilka kadencji parlamentarnych, chca teraz zabezpieczyc sobie dozywotke. Wiec wybierajmy ludzi piszacych, ktorych bardzo szybko bedziemy mogli rozliczyc z ich pracy na bazie tego co napisali i za co ich wybralismy. Ludzi z doswiasdczeniem gospodarczym, madrych, rozsdadnych, rozmawiajacych i sluchajacych gospodarzy. Wiec jak polskie spoleczenstwo bedzie dalej Bierne Mierne i Wierne, dalej bedziemy zyli w kiepsko gospodarzonym Kraju. Do ludzi chapiacych pieniadze kosztem Kraju nie dociera, najpierw trzeba zadbac o Kraj a nie o wlasne kieszenie. Nie zastanawiaja sie co bedzie z ich przyszlymi pokoleniami jesli skoncza sie im pozostawione pieniadze, a w Kraju bedziemy dalej tkwili w bagnie i biedzie. Marek Kopala autor http://www.polacypobudka.pl