Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

TLK Kraków - Kołobrzeg: horror!

(3)
2011-02-14 21:27 | Kolega królika

2011-02-14

Do niedzielnego pociągu relacji Kraków - Kołobrzeg w Ciechanowie, 100 kilometrów za Warszawą nie zmieściła się część pasażerów, a pracownicy pociągu zabronili robić zdjęć.

To, co działo wczoraj w pociągu na trasie Zakopane-Kołobrzeg to horror. Na stacje w Ciechanowie podjechało 5 wagonów, w tym 1 wagon I klasy, wagon restauracyjny i tylko 3 wagony II klasy.

Ludzie siedzieli już na korytarzach, ale w Ciechanowie chciało wsiąść ok. 100 osób. Niestety, cześć z nich zwyczajnie się nie zmieściła!


PiS podczas swojej przygody z władzą zamiast reformować PKP budowało nikomu niepotrzebne perony jak ten we Włoszczowej w imię własnych interesów i populizmu. Wstyd!