Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak mieć w Polsce internet za darmo i to legalnie?

(1)
2011-02-14 22:41 | Karol89
Bardzo prosto, jednak jest jedna wada. Darmowy internet 3G możemy mieć tylko wraz z zakupem pewnego czytnika ebooków z USA. Czytnik produkowany jest w Stanach i tam rzeczywiście jest za darmo, ale w Polsce też! Dlaczego? Dlatego bo jesteśmy użytkownikami czytnika z USA. Już czekam na podobne rozwiązania w Laptopach z USA!
Internauci! Rząd sobie może dawać darmowy, czy podnosić cenę korzystania z internetu, ale Polak nie głupi i to jakoś obejdzie. Zawsze jednak mówmy STOP cenzurze w internecie!
PS: W 'realu' mamy już niższe emerytury, bo OFE nie działa jak należy, jestem ciekaw tylko ile euro emeryturki w przyszłości dostanę, i ciekawe ile będzie kosztował chleb, który będę jeszcze w stanie mógł przełknąć?