Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Będzie okrągły stół d/s PKP

(1)
2011-02-14 22:55 | Kolega królika

IAR, 2011-02-14

Podczas spotkania premiera Donalda Tuska ze związkowcami sekcji krajowej kolejarzy NSZZ Solidarność ustalono powołanie "okrągłego stołu dla kolei".
Na spotkaniu w Katowicach wymieniono poglądy na temat sytuacji na kolei i jej przyszłości. Uczestnicy zgodzili się, że trzeba zorganizować poważną debatę na temat kolejnictwa z udziałem rządu, pracodawców i związków zawodowych. Zdaniem Henryka Grymela, premier Tusk rozumie, z jak poważnymi problemami boryka się polska kolej. Szef rządu miał przychylić się do poglądu związkowców, że kolej została zaniedbana przez "lobby drogowe".


Wygląda na to, że wreszcie będą zlikwidowane zaniedbania po populistach z psiarni. Byli u władzy zaledwie 2 lata, a narobili tyle bałaganu!