Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wieści gminne i inne

(1)
2011-02-14 23:00 | Kolega królika

2011-02-14

Mieszkańców żywieckich wiosek nie zaskoczy już gwałtowna wichura czy ulewa. Urząd gminy wyśle im ostrzeżenia na komórkę.
Dwie gminy na Żywiecczyźnie uruchomiły systemy informowania swoich mieszkańców za pośrednictwem SMS-ów. W Ujsołach mieszkańcy przez telefon komórkowy otrzymają wiadomości o ulewnych deszczach, przewidywanych powodziach, wichurach, ale także o sprawach przyjemnych, jak ważne wydarzenia kulturalne oraz o innych akcjach organizowanych przez gminę, jak bezpłatne badania czy zbiórki śmieci.

Każdy mieszkaniec, który chce otrzymywać takie wiadomości, musi tylko wysłać SMS na wskazany numer.


Oby się tylko nie skończyło tak jak dla tych co wzięli udział w "loterii" Ery: PLN 4,60 za odebrany sms :)