Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prokuratura pyta Rosjan o tupolewa

(1)
2011-02-15 16:39 | Kolega królika

PAP, 2011-02-15

Śledczy z prokuratury okręgowej w Warszawie pytają Rosjan dlaczego po katastrofie smoleńskiej wrak tupolewa był niszczony. Wniosek o pomoc prawną w tej sprawie został już wysłany - zapewnia Monika Lewandowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Polscy śledczy spodziewają się szybkiej odpowiedzi od Rosjan. Chcą uzyskać też oryginał filmu. Tyle, że dokument z Polski nie dotarł jeszcze do Moskwy.


Dlaczego polscy śledczy spodziewają się szybkiej odpowiedzi skoro ten dokument z Polski nie dotarł jeszcze do Moskwy?