Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pracę prezydenta oceniamy lepiej, Sejmu i Senatu - gorzej

(1)
2011-02-15 16:44 | Kolega królika

PAP, 2011-02-15

56% Polaków dobrze oceniło w lutym działalność prezydenta Bronisława Komorowskiego (o 3 pkt proc. więcej niż w styczniu); negatywną opinię o pracy prezydenta miało 19 proc. badanych (spadek o jeden punkt proc.) - wynika z sondażu CBOS.

CBOS zapytał też ankietowanych o ocenę działalności Sejmu i Senatu. W porównaniu ze styczniem opinie o działalności parlamentu pogorszyły się.


Nie dziwi zła ocena Sejmu i Senatu - wszak zasiadają tam przedstawiciele PiS, a im nawet krzesła na stołówce zabierają :)