Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ruch Podparcia Palikota

(2)
2011-02-15 17:46 | skoool
Właśnie zostałem jako nieposłuszny malkontent i defetysta wywalony z obydwóch oficjalnych for RPP, pomimo opłaconej do czerwca składki członkowskiej.

Taka prawda.

 • 2011-02-15 18:20 | tkw

  Re:Ruch Podparcia Palikota

  do 2011-02-15 17:46 | skoool

  Pewnie byłeś niegrzeczny - żądałeś programu gospodarczego, koncepcji naprawy finansów, pomysłu na bezrobocie - ja też bym wywalił takiego co zamiast płacić składki i trzymać gębę na kłódkę, to żąda.

  A na poważnie:
  jak Ci pisałem, że Palikot to tylko karierowicz z przerośniętymi ambicjami i bez programu - to mi nie wierzyłeś.

  Współczuje zawodu. Taka to jest ta "demokracja".

  Nie pękaj, przyjdzie następny Palipies.