Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wbrew pozorom – to ważne.

(2)
2011-02-15 18:35 | tkw
Nie chcę krakać, ale wydarzyło się coś, co może być CHOLERNIE WAŻNE DLA POLSKI.

Stadion w Chorzowie nie będzie w barwach biało-czerwonych, czyli Polskich, tylko żółto – niebieskich, czyli Śląskich. Obym był złym prorokiem, ale obawiam się, że właśnie jesteśmy świadkami otwarcia jawnego konfliktu polsko-śląskiego. To pójdzie jak z propagandą homo – nie będzie rzeczowej dyskusji tylko emocje, a do czego to prowadzi – to wystarczy popatrzeć na Katalonię czy Kraj Basków.

Obym nie miał racji.