Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja filmu: "Wojna żeńsko-męska", reż. Łukasz Palkowski

(4)
Zdaje się, że miała to być satyra na nasz szoł-biznes i mazowieckie celebryctwo.
 • 2011-02-16 21:20 | ivo

  Zmieńcie na Boga tytuł rubryki

  albo omawiane "dzieła sztuki"! Może to nudne i z lekka pieniacze, ale po raz któryś-już-tam zwraca moją uwagę, że omawia się szmirę, daje jej 2 gwiazdki, albo 1, a następnie umieszcza w rubryce "R E K O M E N D A C J E kulturalne"
  Chciałbym przypomnieć znaczenie słowa "rekomendacja" za słownikiem języka polskiego: •Słownik wyrazów obcych

  1.polecenie komuś kogoś albo czegoś, poparcie kogoś albo czegoś "Te nazwiska nie wymagają rekomendacji".
  2.pochlebna opinia wydana komuś: Przyjęto go na podstawie szczegółowych rekomendacji Zarządu.
  łac. recommendatio ‘polecenie’ od: recommendare ‘polecać’

  Na naszych ekranach jest naprawdę wiele innych filmów, poza już omówionymi w Polityce, które warto REKOMENDOWAĆ (polecić do obejrzenia). Pół biedy gdyby rubryka nazywała się "Recenzje kulturalne", choć i w tym wypadku nie widzę powodu by omawiać głupawe polskie komedyjki, o których jest zresztą artykuł, jeszcze obecny na stronie głównej.
 • 2011-02-25 21:06 | kalarepa

  Re:Recenzja filmu:

  szkoda kasy i czasu na polskie "komedie".ciągle ci sami aktorzy,podobna fabuła.żeby to śmieszne jeszcze było ale to jest żałosne.
 • 2011-02-26 23:41 | Gdansky

  Re:Recenzja filmu:

  Przy tej "komedii" nawet bardzo nieudany "Ryś" jest arcydziełem.

  Potwierdza się znów że gdy coś reklamują jako "komedia roku/dekady/stulecia" itp. to jest to po prostu żenująca chała.
 • 2011-03-10 10:35 | Alla

  Re:Recenzja filmu:

  Moi rodzice byli na tym w kinie. Poszli z przypadku, bo nie było miejsc na inny film, który chcieli zobaczyć. Mama stwierdziła, że pierwszy raz w życiu była w kinie na komedii, na której nikt ani razu w ciągu całego filmu się nie zaśmiał.