Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dwie dobre wiadomości

(1)
2011-02-17 14:09 | tkw
1. PZU jednak zapłaci odszkodowanie za żaglowiec "Fryderyka Chopina". Moim zdaniem, to efekt działania opinii publicznej, która dość zgodnie uznała zachowanie PZU za karygodne. Okazuje się, że czasem to działa.

2. Trybunał w Strassburgu orzekł, że polski sąd ma rację odmawiając sądowi irlandzkiemu zapłaty 40 euro za przesłuchanie świadka w Irlandii (sąd irlandzki świadka przesłuchał ale żądał zapłaty). Komentarz polskiego sądu - chodziło nie o głupie 40 euro tylko o ZASADY. Ja się cieszę, że dla przynajmniej jednego polskiego sądu ZASADAY się liczą.