Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Monument na skwerze Lecha Kaczyńskiego na 4 metry

(2)
2011-02-17 15:13 | Kolega królika

16.02.2011

Czterometrowy pomnik ku czci ofiar katastrofy smoleńskiej może stanąć na skwerze Lecha Kaczyńskiego w centrum Świdnicy.

- Chcemy, by forma i rozmiary pomnika odpowiadały randze tragedii - napisał radny PiS, ze Społecznego Komitetu Budowy Pomnika. Szykuje się też ostry protest przeciwników monumentu.

- Powodowani poczuciem patriotycznego obowiązku oraz chęcią wzmacniania solidarności społecznej i narodowej Polaków powołujemy Społeczny Komitet Budowy Pomnika, którego celem jest budowa pomnika ofiar tej katastrofy - napisał Krzysztof Lewandowski, świdnicki radny PiS.

Przedstawia fragment skrzydła samolotu i krzyż, które układają się w literę V. Całość ma mieć ponad 4 metry wysokości. Na podstawie z granitowych bloków wypisane mają być nazwiska ofiar tragicznego lotu.Na razie nie wiadomo kto sfinansuje budowę monumentu.


Czy nikt w pisiarni nie rozumie, że to już najwyższy czas opuścić kurtykę nad tą nekro-szopką?