Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polak, Prezydent ale wciąż Mężczyzna.

(1)
2011-02-17 21:57 | Karol89
Najpierw apel do telewizji publicznej: We wszystkie Święta Narodowe nadawajcie "SEKSMISJĘ":D. Ale ja o drugiej części filmu czyli: Parytety - Seksmisja 2 rządy platformy. 35% kobiet lub mężczyzn musi być na listach wyborczych. I co z tego?
Zobaczymy jesienią jak będzie to działać w praktyce. Zamiast tych procentów powinno być tak, że trzy pierwsze osoby z listy zaraz po liderze oczywiście:) muszą być kobietami albo mężczyznami i tyle, a po spełnieniu swojej kadencji w Sejmie czy Senacie musi na nowej liście wyborczej nastąpić zmiana 3 kobiety zamiast 3 mężczyzn (lub odwrotnie). Podobnie z Prezydentem, po kadencji mężczyzny, kadencja kobiety (lub odwrotnie).