Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Błaszczak podpisywał dokumenty o kontroli w GUS

(1)
2011-02-18 05:22 | Kolega królika

17.02.2011

Julia Pitera w TOK FM pokazała dziś dokumenty, z których wynika, że kontrole w Głównym Urzędzie Statystycznym odbywały się też za czasów rządów PiS i nie ma w tym nic dziwnego. Mariusz Błaszczak domaga się pilnych wyjaśnień w sprawie nagłej decyzji o odwołaniu Józefa Olesińskiego z funkcji szefa GUS po kontroli CBA. Odwołanie nazwał "niedopuszczalnym".

Julia Pitera tłumaczyła dziś w TOK FM, że do Kancelarii Premiera i do biura poselskiego od co najmniej półtora roku przychodziły informacje od pracowników GUS o konkretnych nieprawidłowościach. To były konkretne przypadki w sferze polityki kadrowej i gospodarki finansowej. Departament kontroli kancelarii premiera zdecydował o tym, by przeprowadzić tam kontrolę.


Jak długo jeszcze ta sekta bez jakiegokolwiek programu działania będzie jątrzyć?