Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co by bylo w Kraju? GDYBY.....

(2)
2011-02-18 18:40 | marekkopala
Moze najwyzszy czas abysmy zastanowili sie nad wyborem nieudacznego i nieznanego parlamentarzysty. Zastanawiam sie czy nie byloby prosciej aby kancelarie Prezydenta, Premiera, Ministerstw mialy pootwierane RORUM, gdzie forumowicze interesyjacy sie dzialalnoscia Prezydenta, Premiera, Ministra umieszczali by swoje posty, wpisy, odpowiedzi. Na bazie tych wpisow wybrany by byl: Prezydent- najwiecej postow, wpisow, odpowiedzi na tematy ministerstw, gospodarki i POLITYKI miedzynarodowej.
Premier - najwiecej postow, wpisow, odpowiedzi na temat ministerstw,gospodarki krajowej.
Minister i wiceministrowie- w kolejnosci najwiekszej liczby postow, wpisow, odpowiedzi na forum ministerstwa
Cala reszta najwiekszej ilosci wpisow to poslowie, senatorzy, wojewodowie.
Takie same forum w gazecie wojewodzkiej podzielone na powiat, gminy. I z tego forum wybierani prezydenci miast,wojtowie, radni i wladze powiatowe.

Dzieki takiemu prostemu rozwiazaniu wsadzamy na stolki rzadowe ludzi ktorych oceniamy po tym co pisali i jak sa aktywni i pracowici /przez 4 lata/. Partii wlacznie z ich finansowaniem by nie bylo. Bo kazdy aktywny forumowicz pisze wszystko co i jak chce wniesc do Kraju przez wlasne zaangazowanie. Posty nie moga byc przedrukiem tylko wlasna wypowiedzia na konkretny temat max 4000znakow tj. okolo 55 linijek tekstu, 1000 znakow wpisu i odpowiedzi. Bylyby to posty, wpisy i odpowiedzi zwiezle i tresciwe bez lania wody, matactwa i owijania w welne i bawelne. Marek Kopala autor wlasnego programu wyborczego posla www.polacypobudka.pl
 • 2011-02-18 19:35 | Kolega królika

  Re:Co by bylo w Kraju? GDYBY.....

  Kolego Opalak, zamiast niepotrzebnie niszczyć klawiaturę, może byście wzięli przykład z kariery posła PO o nazwisku Godson Chikama Onyekwere vel. John Abraham Godson vel. John Godson (przed wyborami samorządowymi w 2006 r. wcześniejsze imiona: Godson Chikama zamienił na John Abraham, a nazwisko Onyekwere na Godson).

  To bardzo pracowity i garnący się do nauki poseł rodem z Nigerii. Zgodnie z zasadą, którą wyłożył na stronie internetowej ChAP – że ten, kto się nie uczy, nie może być przywódcą – stale się kształci. Zanim ktokolwiek zdążył się zorientować, że studia rolnicze ukończone przez niego w Nigerii nie mogą być nostryfikowane w Polsce, ukończył podyplomowo dwa kierunki. Magisterskie stosunki międzynarodowe w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych w Łodzi zrobił w dwa lata. Dziś robi równolegle dwa doktoraty.

  Więcej:
  http://www.polityka.pl/kraj/ludzie/1511234,1,byl-misjonarzem-zostal-poslem.read#ixzz1EKwYkrbV