Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ktoś przełożył wajchę ...

(1)
2011-02-20 21:15 | tkw
Fragment tekstu Rafała Ziemkiewicza:
"
Te słowa, zacytowane przez reporterkę „Polski", obiegły środowisko dziennikarskie: oglądając kolejny krytyczny dla siebie i swego rządu materiał w telewizji, którą jeszcze niedawno Andrzej Wajda wymieniał na pierwszym miejscu wśród tych, które „popierają nas", miał Donald Tusk rzucić przez zęby, po charakterystycznym dla polityków wulgaryzmie: „ktoś przełożył wajchę!"
"

TKW: ile razy pisałem, że to media rządzą ?

cały tekst:
http://www.rp.pl/artykul/615457.html

naprawdę warto przeczytać, nazywa po imieniu mechanizmy działania polityki i mediów.