Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kolejna ofiara Ziobry

(1)
2011-02-21 15:21 | Kolega królika

PAP, 2011-02-21

Prof. Jan Podgórski, b. szef stołecznego szpitala klinicznego MON, jest prawomocnie uniewinniony od zarzutu korupcji i fałszowania dokumentacji medycznej - orzekł Sąd Najwyższy oddalając apelację prokuratury wojskowej.
Prof. Podgórski - światowej sławy neurochirurg, zatrzymany w 2007 r. przez CBA i potem oskarżony o przyjęcie łącznie kilku tysięcy złotych łapówek od innego lekarza, który miał go namawiać do wystawiania fikcyjnych zaświadczeń lekarskich - usłyszał wyrok uniewinniający. - Od początku sprawa była "dęta" i chciano ze mnie zrobić "doktora G. bis" - mówił profesor.

Sąd Najwyższy uznał, że winny jest ten drugi lekarz - ppłk. Piotr J., który sam brał pieniądze od pacjentów, a próbował tym obciążyć inne osoby. Ppłk. J. został skazany na karę więzienia w zawieszeniu i grzywnę.


Pytanie: kiedy pisiarnia odpowie za swoje czyny? Dwa lata niekompetencji tych populistów kosztowało Polaków zbyt dużo!