Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy będzie ekshumacja Gosiewskiego?

(1)
2011-02-21 15:34 | Kolega królika

2011-02-21

Pełnomocnik Rogalski pytany był o wątpliwości rodzin związane z identyfikacją, badaniem i pogrzebaniem szczątków ich bliskich. Część rodzin rozważa ekshumację. - Jest to przedmiotem rozważań. Skierowałem i ponowiłem wniosek o ekshumację ś.p. Przemysława Gosiewskiego. W ekspertyzach jest wiele szczegółów, które nie są zgodnie z rzeczywistością. Pani Beata Gosiewska nie ma pewności co do dwóch rzeczy: 1. czy ekspertyzy przeprowadzono prawidłowo, 2. czy rzeczywiście doszło do pochowania pana Przemysława Gosiewskiego - mówił Rogalski podkreślając, że nikogo z rodziny Gosiewskich nie było przy wkładaniu ciała do trumny i lutowaniu. - Nie padła taka propozycja w stosunku do rodziny. Tylko trzy rodziny były przy wkładaniu ciał ich bliskich do trumien, reszta nie została poinformowana o takiej możliwości - dodał.


Niedawno Kaczołap miał wątpliwości czy na Wawelu leży jego brat ... paranoja!