Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Facet ma rację.

(1)
2011-02-21 18:36 | tkw
Za onet.pl:

"Przez cztery lata elity udawały, że nie widzą, jak Tusk wszystkich robi w konia" - pisze na swoim blogu w Onet.pl Włodzimierz Czarzasty - Dlaczego więc ludzie tak długo dają się tuskolić? - pyta Czarzasty i jako współwinowajców wskazuje media.

Włodzimierz Czarzasty zarzuca Donaldowi Tuskowi, że jego aktywność ogranicza się tylko do działania pod publikę. "Donald Tusk jednego dnia kastrował pedofilów, drugiego wsadzał do więzienia »króla dopalaczy«, kruszył kopie na piersiach »jednorękich bandytów«" - pisze Czarzasty. "Ostatnio odwołał swoją słynną »ofensywę legislacyjną«, bo do kolejnych wyborów blisko i już się nie opłaca" - dodaje.

Czarzasty przypomina na swoim blogu także słynną wypowiedź Joanny Muchy, podając ją jako jedną z przyczyn niepowodzeń PO przy próbach zreformowania NFZ. Posłanka PO wywołała burzę wypowiedzią, że nie powinno się operować osób po 85. roku życia, bo jest to zbyt kosztowne.

Polityk krytykuje nie tylko posłankę, ale też i "flagową komisję sejmową, która miała wyczyścić polski system gospodarczy z idiotyzmów prawnych", znaną pod nazwą "Przyjazne Państwo".

Dlaczego mimo wielu niepowodzeń tak dużo osób zaufało Platformie? Czarzasty uważa, że to wina mediów. "Do tej pory Tuska chroniły największe media elektroniczne, największe tabloidy i największe tygodniki. Przez ich dobrotliwe sito nie przedostawała się żadna poważna krytyka rządu" - podsumowuje Czarzasty."

TKW: ile razy trzeba to tłumaczyć, ilu ludzi musi to powiedzieć, żeby dotarło ? Przytoczyłem, bo czasem warto zacytować wypowiedzi krótkie a celne.