Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Piotrowski pozwał do sądu szefa CBA

(1)
2011-02-22 01:48 | Kolega królika

PAP, 2011-02-22

Marek P., podejrzany w aferze korupcyjnej związanej z Komisją Majątkową, skarży o zniesławienie szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego Pawła Wojtunika. Do sądu w Katowicach wpłynął prywatny akt oskarżenia przeciw Wojtunikowi - ustaliła "Rzeczpospolita".

Katowicki sąd dwa tygodnie temu zdecydował o przekazaniu sprawy do sądu w Warszawie. Szefa CBA pozwał w trybie karnym, za zniesławienie, Marek P., były esbek, pełnomocnik zakonów i parafii przed Komisją Majątkową zajmującą się zwrotem Kościołowi majątków zagrabionych w PRL.

We wrześniu 2010 r. funkcjonariusze Biura zatrzymali P. pod zarzutem korupcji. Od wielu miesięcy CBA prowadzi śledztwo dotyczące Komisji Majątkowej - zaznacza "Rzeczpospolita" w swojej wtorkowej publikacji.


Należy bezzwłocznie podjąć działanie w kierunku odebrania WSZYSTKICH dóbr zagrabionych przez czarne stonki w kieckach, które w normalnych krajach stanowią nietykalny dorobek narodowy!