Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bezczelność.

(1)
2011-02-22 14:24 | tkw
"Boni: do OFE będzie trafiać mniej pieniędzy, bo nie stać nas na rosnący dług publiczny"
TKW: pieniądze które Z MOICH ZAROBKÓW są przekazywane do OFE to są MOJE PIENIĄDZE i niech rząd się od nich odkopytkuje.

"Michał Boni Szef Zespołu Doradców Strategicznych premiera po spotkaniu z przedstawicielami związków zawodowych ws. emerytur stwierdził, że na utrzymanie obecnego systemu nie stać budżetu państwa. "
TKW: budżet państwa zabiera ok. 25% PKB wypracowanego PRZEZ NAS a nie przez polityków. Dla porównania - w Hiszpanii budżet zabiera ok. 10% PKB. Co więcej - na 2011 rok budżet Hiszpanii będzie o ok. 8% MNIEJSZY niż w 2010 r., w Polsce budżet w 2011 ma WZROSNĄĆ o 4% z czego budżety polityków - sejm, senat, premier - po 10%, prezydenta - o 15%.

Więc - NA DRZEWO. Odp... się od moich pieniędzy !